Symulatory

Golf pod dachem

Naszą ofertę kierujemy do trenerów, doświadczonych graczy, początkujących a także szczególnie do juniorów i ich rodziców. Jeśli szukacie pomysłu na wszechstronny sport, który można uprawiać przez długie lata, zachęćcie pociechy do poznania gry w golfa. Może golf stanie się rodzinną pasją i będzie to stały element wspólnego spędzania czasu?
Dodatkową zaletą jest to, że nie musicie ponosić wielkich inwestycji w sprzęt żeby spróbować. Dysponujemy niezbędnym sprzętem golfowym do wynajęcia na czas treningu.

Golf Garden oferuje do treningu i gry trzy symulatory golfowe w tym jeden typu Foresight i dwa typu FullSwing.

Foresight Sports – Launch Monitor GC2

Jest obecnie najdokładniejszym i jedynym na rynku monitorem lotu piłki, który bezpośrednio mierzy parametry piłki i kija.

Jak to jest zrobione? GC2 wyposażony jest w superszybką kamerę wykonującą 10.000 klatek na sekundę, obiektywy stereoskopowe imitujące zakres ludzkiego wzroku, najnowszą technologię przetwarzania obrazu zapewniającą wykrywanie i śledzenie piłki oraz wewnętrzny przyspieszeniomierz, który wprowadza natychmiastowe korekty przy nierównym terenie.

GC2 istnieje na rynku już od ponad 20 lat i wykorzystywany jest jako studyjny symulator podczas większości transmisji turniejów golfowych.
W opcji do treningu GC2 umożliwia pomiar i wyświetlanie takich parametrów uderzenia jak: prędkość główki kija, prędkość piłki, kąt wznoszenia piłki, linia startu piłki względem linii centralnej, spin piłki, kąt lądowania, odległość lotu, wysokość szczytową i kilku innych. Pomoże każdemu graczowi w dokładnym poznaniu charakterystyki swoich uderzeń, jak również w pracy nad poszczególnymi elementami swingu.

Poza treningiem, na GC2 można również zagrać rundkę na polu The Belfry w Anglii. Pole to czterokrotnie gościło turniej Ryder Cup, co może świadczyć o jego jakości i poziomie trudności.

GC2 posiada również opcję „Club Fitting”, czyli analizę parametrów uderzenia przy dopasowywaniu kijów. Wystarczy zapytać swego Pro jak ważna to funkcja, aby się przekonać, że warto z niej skorzystać.

img_0094_7

FullSwing

Jeżeli ktoś chce się zrelaksować lub poćwiczyć umiejętności, polecamy grę na jednym z około 40 pól golfowych na tym symulatorze.

Pola z całego świata odzwierciedlone są w przepięknej grafice z widokiem 360 stopni. W pakiecie znajdują się takie pola z USA, Kanady i Europy jak: Pebble Beach, Torrey Pines, St. Andrews, czy też Valderrama.

Podwójna kurtyna czujników pozwala dokładnie odczytać zarówno tor lotu piłki jak i jej prędkość przyczyniając się do bardzo realistycznego odzwierciedlenia rzeczywistości.

Dla początkujących graczy ten typ symulatora będzie bardzo przydatny żeby wypróbować swoje nowe umiejętności w kameralnym otoczeniu, nauczyć się planowania kierunku uderzeń oraz doboru kijów do odległości jaka jest do pokonania.

Dla zaawansowanych graczy jest to świetna opcja pomagająca doskonalić swing i siłę uderzenia na polach o różnym stopniu trudności, aby utrzymać formę golfową przez cały rok, bez konieczności odbywania długich podróży.
Symulator FullSwing gwarantuje godziny świetnej zabawy w doborowym towarzystwie, niezależnie od kaprysów pogody.

img_0052_5